ISOVER, člen medzinárodného koncernu Saint-Gobain je najväčší svetový výrobca izolačných materiálov na báze minerálnej vlny. Má zastúpenie v 35 krajinách sveta, výrobu zabezpečuje viac ako 9 tisíc zamestnancov v 37 výrobných závodoch. Isover ponúka kompletný sortiment izolačných materiálov určených pre rôzne oblasti použitia – stavebné izolácie, technické izolácie, priemyselné izolácie, špeciálne izolácie.

 


Máme radi drevo. Viac ako dvadsať rokov sa venujeme navrhovaniu, výrobe a montáži stavieb z dreva a ich konštrukčných častí. Sme partnermi investorov, architektov aj stavebných firiem. Za toto obdobie sme vyrobili viac ako 8.000 rôznych konštrukcií. Naše konštrukcie získali ocenenia v súťažiach Strecha roka Cechu strechárov Slovenska, Drevostavba roka Sekcie drevostavieb ZSD SR a niektoré boli ocenené aj v súťaži CE-ZA-R. Sme držiteľom Značky kvality, ktorú udeľuje komisia TU vo Zvolene.
Spolu s ateliérom POKORNY ARCHITEKTI založili platformu Staviame z dreva, ktorá si vytýčila za cieľ propagáciu dreva ako trvale obnoviteľného a teda udržateľného materiálu na konštrukciu budov.

 

Rakúska rodinná spoločnosť vyrába drevo-hliníkové, plast-hliníkové a plastové okná a vchodové dvere pre nízkoenergetické a pasívne domy v štyroch dizajnových radoch. Okná HV 350, KF 410 a HF 310, certifikované ift Rosenheim ako aj TU Graz, sú určené pre pasívne domy. Nepretržitý technický vývoj a stále nové I-tec inovácie.

 


Spoločnosť REHAU má riešenia pre energeticky úsporné stavby, využitie regeneratívnej energie, vodné hospodárstvo, ako aj mobilitu a Future Living. REHAU ako kompetentný partner v oblasti okenných a fasádnych prvkov, technického zabezpečenia budov a podzemného staviteľstva je TOP-dodávateľom na trhu.

 

PARTNER  DIZAJNU

 

MEDIÁLNI PARTNERI