Chystáte sa stavať svoj dom?

Potom by vám iste pomohlo vidieť, ako sa stavajú pasívne domy z YTONGU.  Poďte s nami na výlet na Moravu pozrieť si niekoľko rodinných domov, ktoré sú vo výstavbe aj zabývané, so sprievodom odborníka aj s možnosťou spýtať sa majiteľov, ako sa im býva v takomto dome.

Dozviete sa, kde všade je možné použiť stavebný systém Ytong a aké sú jeho výhody.


KEDY: 12.11.2016 (sobota), odchod o 8:30 z parkoviska pri Iuvente, Karlova Ves, Bratislava

CENA: 20 EUR , v cene je zahrnutá doprava autobusom, obed, sprievodca

PROGRAM NA STIAHNUTIE

PRIHLÁŠKA


Pár zaujímavých informácií

YTONG ponúka kompletné riešenie pre výstavbu rodinných domov od pivnice až po strechu a tepelnoizolačnú stenu z pórobetónových tvárnic Ytong pre váš úsporný dom.

Pri výstavbe rodinného domu z materiálu Ytong ušetríte 40 % času práce. Manipulácia a práca s tvárnicami Ytong je rýchla, ľahká a veľmi presná, navyše bez zbytočného odpadu.

  • ĽAHKO OPRACOVATEĽNÝ
  • PRESNÉ TVÁRNICE YTONG UMOŽŇUJÚ RÝCHLE A PRESNE MUROVANIE
  • JEDNODUCHE ROZVODY A OMIETKY
  • TVÁRNICE YTONG OBSAHUJÚ 100 % PRÍRODNÝCH SUROVÍN

Biely pórobetón Ytong patrí medzi najčistejšie a hygienicky najpriaznivejšie stavebné materiály. Tvárnice Ytong sa totiž vyrábajú zo zmesi kremičitého piesku, vápna a vody.

  • PÓROBETÓN REGULUJE VLHKOSŤ V INTERIÉRI
  • YTONG NEVYTVÁRA PODMIENKY PRE VZNIK PLESNÍ
  • PÓROBETÓN UDRŽUJE STABILNÚ TEPELNÚ POHODU

Jedinou vecou, ktorú na svojom dome nevymeníte, je hrubá stavba. Viete, že náklady na hrubú stavbu tvoria iba 9 % z celkovej ceny rodinného domu?

OD PIVNICE AŽ PO STRECHU

Ytong ponúka kompletný pórobetónový stavebný systém na hrubú stavbu od pivnice až po strechu. Všetky produktové formáty sú vzájomne dokonale prispôsobené, zaručujú rýchle a ľahké spracovanie a ponúkajú optimálne riešenie pre každú aplikáciu, z pohľadu technického, ekonomického i ekologického. Klasické tvárnice Ytong je možné výborne kombinovať s ďalšími produktmi. Sú to najmä vápenno-pieskové tvárnice Silka, ktoré sa používajú na výstavbu akustických a nosných stien pri viacposchodových domoch. Ďalším systémovým riešením sú izolačné dosky Ytong Multipor, ktoré spájajú skvelé izolačné schopnosti, pevnosť, mechanickú odolnosť a extrémnu protipožiarnu odolnosť. Všetko zastrešuje novinka na trhu, a to stropný systém Ytong Ekonom a strešný systém Ytong Komfort.


EXKURZIU SME PRIPRAVILI V SPOLUPRÁCI SO SPOLOČNOSŤOU XELLA

logo-xella